Ubekendt kunstner. Portræt af kvinde med hat

Varenummer: 6079932
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Portræt af kvinde med hat. Olie på lærred, monteret på plade. Sign. V.B. 57,5 x 48 cm (66 x 57 cm).
Auktionen afsluttes:  06-12-2021 15:07:02