Jon Gislason (f. 1955). 'Par'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2020. 86 x 156 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:
01-03-2023 14:19:00