Axel Hansen cd, kystparti med græssende får

Varenummer: 5836877
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Axel Hansen 1896-1936 cd. Olie på lærred. Kystmotiv fra Gudhjem med græssende får i forgrunden, sign. H.30 x 40 cm (42 x 52 cm) Fremstår snavset
Auktionen afsluttes:  22-11-2020 14:49:00

109748 22-11-2020 12:46:29 DKK 300