Stephan Ussing. 'Frederiksberg Slot' (cd)

Varenummer: 5816496
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.000

Stephan Ussing (1868-1958). 'Frederiksberg Slot', olie på lærred. Sign. og dat. St. Ussing 1933. 52 x 51 (64 x 64) cm.
Auktionen afsluttes:  03-11-2020 19:00:00