Ubekendt kunstner. 'Fatamorgana'

Varenummer: 5696245
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. 'Fatamorgana', olie på lærred. Sign. n.th. dat. 1956 og betitlet verso. 91 61 (100 x 70) cm.
Auktionen afsluttes:  27-07-2020 15:28:52