Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner, kopi af Michael Anchers maleri 'Redningsbåden køres gennem klitterne'
Varenummer
:
5647154
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Ubekendt kunstner, 1900-tallet, kopi af Michael Anchers maleri 'Redningsbåden køres gennem klitterne'., olie på lærred, sign. H. Sarp, 67x98 cm. (77x107 cm).
03-05-2020 12:50:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1971718
03-05-2020
11:56:54
350
86960
03-05-2020
08:38:49
300