Oljemålning Nils Forsberg
NILS FORSBERG (1842-1934): Hängande gås, signerad Nils Forsberg, daterad 1890, olja på pannå, ca 19x13 cm
Der kan ikke afgives bud fra denne side. Her på siden vises kun varens vurdering. Du kan byde på varen her.