Sergius Frost. Landskab med Skagen fyr, olie på lærred, cd
Vurdering:
Sergius Frost (1900-1994). Landskab med Skagen fyr samt stråtækt gård. Olie på lærred. Sign. S. Frost. 33x45 cm(42x55 cm)
21-03-2020 20:35:00