Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Søren Hjorth Nielsen, Svend Havsteen-Mikkelsen & Sven Wiig-Hansen, div. motiver (3)
Varenummer
:
5577296
Moms vare
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.500
Søren Hjorth Nielsen (1901-1983), Svend Havsteen-Mikkelsen (1912-1999) & Sven Wiig-Hansen (1922-1997), div. motiver, indrammede litografier, alle sign. og en nummeret i bly, mål med ramme 64x51 cm. 65x85 cm. 67x80 cm. Ene med defekt glas. (3)
05-02-2020 15:14:12
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1752453
05-02-2020
15:10:08
500
666270
05-02-2020
15:10:39
450
1752453
05-02-2020
15:10:08
400
1595510
05-02-2020
05:21:42
350
29007
01-02-2020
10:45:58
300