Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner. Atelier
Varenummer
:
5575871
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Atelier. Olie på lærred. Sign. ? Würtz. 50 x 40 cm (63 x 53 cm).
11-02-2020 19:21:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1394333
11-02-2020
17:57:44
350
1603243
08-02-2020
20:28:04
300