Søren Christian Bjulf, motiv fra København

Varenummer: 5574388
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Søren Christian Bjulf (1890-1958), motiv fra København, olie på lærred, sign. Bjulf-21, 60x47 cm. (73x61 cm).
Auktionen afsluttes:  04-02-2020 10:43:13