Kristina Eckel, street life, 2018

Varenummer: 5516787
Vurdering: EUR 1.500
DKK 11.175

Akryl på lærred, signeret, dateret og forsynet med titel på bagsiden.
Mål: H. 90, B. 120 cm.
Fremstår uden brugsspor.
Auktionen afsluttes:  23-12-2019 19:05:00