Kristina Eckel, street life, 2018
Vurdering:
EUR
1.500
11.175
Akryl på lærred, signeret, dateret og forsynet med titel på bagsiden.
Mål: H. 90, B. 120 cm.
Fremstår uden brugsspor.
23-12-2019 19:05:00