Knud Horup. Motiv med personer
Vurdering:
Knud Horup. Motiv med personer, olie på lærred, sign. Horup. 61 x 70,5 cm, (77 x 87 cm). Fremstår med ridse / streg på lærred.
13-01-2020 20:15:00