Komode af palisander, 1950'erne

Varenummer: 5378693
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK 1.500

Kommode af fineret palisander, let buet front med fire skuffer. Greb af messing. H. 72. D. 42 B. 84 cm. Dansk snedkermester, 1950-60'erne. Fremstår med alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes:  08-07-2019 19:54:55