Carl Wennemoes. Skovparti med hus og vand (cd)
Vurdering:
Carl Wennemoes 1889 -1965. Skovparti med hus og vand. Olie på lærred. Signeret og dateret. Mål: 49 x 68 (59 x 78) cm.
26-08-2019 11:33:21