Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Christian Eckhardt. Kystparti med skibsværft. Olie på lærred
Varenummer
:
5325856
Hammerslagspris
:
2.000
Vurdering
:
8.000
Christian Eckardt (1832-1914). Kystparti skibsværft sejlskibe og damper Olie på lærred. Signeret C. E 66. Mål: 28 x 42 cm, (36x50). Fremstår i damborg ramme Fremstår med aldersspor, herunder krakelering.
08-06-2019 20:03:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
5222
08-06-2019
17:06:21
2000