Axel Thorsen Schovelin oljemålning
AXEL THORSEN SCHOVELIN (1827-1893): Läckö Slott, signerad A T Schovelin, olja på duk, ca 28x37 cm
Der kan ikke afgives bud fra denne side. Her på siden vises kun varens vurdering. Du kan byde på varen her.