Afvent aktivering. Gustav Vermehren, herreportræt, olie på lærred

Varenummer: 5184232
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.200

Gustav Vermehren 1863-1939. Herreportræt, olie på lærred, signeret. H.32,5 x 42 cm (49 x 59 cm) Mindre farvebortfald, mange skader indramning.
Auktionen afsluttes:  30-12-2018 16:06:00