Ubekendt maler. Almue interiør med kvinde der skraller kartofler.
Vurdering:
Ubekendt maler. Almue interiør med kvinde der skraller kartofler, olie på lærred, sign. C. Steen. 40 x 50 cm. ( 49 x 59 cm.)
06-11-2018 13:04:00