Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendte Kunstnere, 20 årh. Parkeksteriør / marine (2)
Varenummer
:
5134583
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Ubekendte Kunstnere, 20 årh. Eksteriør fra park / marine, olie på lærred, begge sign. 29,5x36,5 cm. (38x45 cm). 32x48 cm. (44x60 cm). (2)
31-10-2018 10:40:28
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
126705
28-10-2018
08:04:28
300