Richard Mortensen, 4 litografier, cd (4)

Varenummer: 5121983
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK 2.000

Richard Mortensen 1910-1993. Kompositioner, 4 litografier. Tryk signeret og nummeret. Bladstørrelse 36x26 cm. (4)
Auktionen afsluttes:  09-10-2018 18:48:00