Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Varenummer
:
5092122
Vurdering
:
1.000
Carl Milton Jensen: Parti fra Borgen Spøttrup. Olie på plade. Sign. Milton Jensen. 18 x 20 (36 x 34 cm.)
16-09-2018 13:48:02
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
211225
06-09-2018
19:22:49
550
1311023
06-09-2018
17:19:25
500