Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Carl Trägårdh Oljemålning
Varenummer
:
5001982
Auktionen afsluttes
20-05-2018 15:22:00
Vurdering
SEK 5.000
CARL TRÄGÅRDH (1861-1899): Kor i landskap, signerad och daterad 89, olja på duk, ca 31x41 cm
Der kan ikke afgives bud fra denne side. Her på siden vises kun varens vurdering. Du kan byde på varen
her
.