Christen Dalsgaard 1824-1907 Landsby gade parti med pulserende folkeliv
Vurdering:
10.000
Christen Dalsgaard 1824-1907 Landsby gade parti med pulserende folkeliv en vinterdag. Olie på papir klæbet på masonit plade. Sign. C.D 1848 December. 37 x 49,5 cm ( 52,5 x 64,5 cm.)
30-04-2018 20:10:00