Jacobus Johannes Van Poorten oljemålning
JACOBUS JOHANNES VAN POORTEN (1841-1914): Hamnbild, signerad och daterade 93, olja på pannå, ca 24x35 cm
Der kan ikke afgives bud fra denne side. Her på siden vises kun varens vurdering. Du kan byde på varen her.