Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Fritz Böttger, Acryl auf Leinwand,'Andy Street Art Guerilla-Rock On Squarish!' Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4894059
Varenummer
:
4884656
Hammerslagspris
:
EUR
650
4.842
Vurdering
:
EUR
950
7.078
Fritz Böttger, akryl på lærred ,’Andy Street Art Guerilla-Rock On Squarish!’ af Fritz Böttger (f. 1967). Håndmalet unika, signeret og dateret nederst til højre: 'Böttger 17', mål: 90 x 120 cm.
11-01-2018 20:55:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1299626
11-01-2018
20:15:08
EUR
650