tillskriven Jean-Francois Thomas oljemålning
JEAN FRANCOIS THOMAS (1894-1939), tillskriven: Stadsmotiv med bro, signerad Jn F Thomas, olja på duk, ca 45x81 cm
Der kan ikke afgives bud fra denne side. Her på siden vises kun varens vurdering. Du kan byde på varen her.