F. Behrens, olie på lærred, maleri efter Karl Kaufmann, Venedig
Vurdering:
EUR
750
5.588
F. Behrens, olie på lærred, maleri efter Karl Kaufmann, Venedig, signeret nederst til højre. Mål: H. 67 cm. B. 100 cm. D. 6 cm. Fremstår i aldersrelateret stand med brugsspor. To restaurerede steder på bagsiden. Små afslag på rammen.
18-07-2017 18:45:00