Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Paul Nielsen, olie på lærred, motiv med heste
Varenummer
:
4596206
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Motiv med heste af Paul Nielsen, 1900-tallet, olie på lærred, sign. Paul Nielsen-1951, 90x70 cm. (102x82 cm). Enkelte afskalninger.
21-03-2017 16:21:10
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1462745
21-03-2017
16:06:58
350
1180117
21-03-2017
13:48:26
325
1462745
20-03-2017
22:43:06
300