Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Christian Faarup, olie på lærred, udsigt til landsby
Varenummer
:
4522369
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
Udsigt til landsby af Christian Faarup f. 1914, olie på lærred, sign. C. Faarup, 43x51 cm. (53,5x61,5 cm). Fremstår med krakeleringer.
11-01-2017 12:00:12
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
33460
11-01-2017
07:54:47
300