Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Evelyn Thorbjørn, Troels Trier m.fl., olie på lærred, landskaber (3)
Varenummer
:
4102985
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
Landskabsmotiv af Troels Trier (1879-1962), olie på lærred. Sign. og dateret T. Trier 1934. 49 x 70 cm (59 x 79), Fjordparti af Evelyn Thorbjørn (1911-1985), olie på lærred. Sign. E Thorbjørn. 46 x 57 cm (55 x 66), markparti af Niels Lindberg (1886-1974), olie på lærred. Sign. og dateret N. Lindberg 68. 54 x 68 cm (65 x 79). (3)
04-01-2016 19:30:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
473375
04-01-2016
19:26:24
400
1106751
04-01-2016
18:05:48
375
473375
29-12-2015
13:56:31
350
9024
03-01-2016
23:39:50
325
473375
29-12-2015
13:56:31
300