Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Komposition af August Tørsleff, olie på lærred, cd
Varenummer
:
4033248
Hammerslagspris
:
375
Vurdering
:
Komposition med ældre herre af August Tørsleff (1884-1968), Sign. bagpå Aug. Tørslef 1945. H. 83 x 66 cm (104x86)
20-11-2015 19:26:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
481691
20-11-2015
18:41:43
375
397669
20-11-2015
19:10:33
350
481691
20-11-2015
18:41:43
325
485508
13-11-2015
22:43:35
300