Samling legetøjsbiler og legetøj (16 )

Varenummer: 3843462
Hammerslagspris: DKK 725
Vurdering: DKK < 1.000

Lesney "Matchbox", Tekno, Gorki, Norev, m.fl. Samling legetøjsbiler biler, traktor og soldater. Fremstår med brugsspor, mangler og defekter. (16 )
Auktionen afsluttes:  26-05-2015 19:27:25