Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hobby og samleobjekter
Samleobjekter
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ronson Lightere samt cigaret etui (5)
Varenummer
:
3751182
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
Fire Ronson Lightere af metal, forgyldt metal og en indlagt med perlemor, samt forgyldt cigaret etui front med perlemor, indvendigt med spejl. Str. 9 x 6,5 cm. En lighter mangler bund skrue (5)
17-03-2015 13:54:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
703434
16-03-2015
15:35:56
300