Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ernst Nilsson, olja på pannå
Varenummer
:
3034150
Hammerslagspris
:
SEK
300
191
Vurdering
:
SEK
Ernst Nilsson f. 1892-1937, olja på pannå, fruktstilleben, signerad Ernst Nilsson, ramad. Framstår med avslag på ram samt en repa.
24-06-2013 20:57:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1153525
18-06-2013
17:13:42
SEK
300