Björn Beniston

Varenummer: 2675741
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK 1.200

Björn Beniston født 1951. 'Træffet'. Olie på lærred. Sign. samt sign. og dateret 2012 bag på lærred. 80 x 80 cm. U.R
Auktionen afsluttes:  04-09-2012 19:00:00