C.P. Goertz Berlin, Kamera, 1800-talets andra hält
Hammerslagspris:
SEK
1.550
989
Vurdering:
SEK
2.000
1.276
C.P. Goertz Berlin, Kamera med kamerahus av trä, samt detaljer av metall, läder och glas. 2 st förvaringsetuier för glasplåtar av trä, samt väska av textil och skinn. 1800-talets andra hälft. Höjd 24,5 cm, bredd 25 cm, djup ihopfälld 9 cm, djup utfälld 31,5 cm. Märkt DOPPEL ANASTIGMAT. D.R.P., C.P. GOERTZ BERLIN, Serie III No. 1. Fo 150 m/m, No. 31426. Framstår med åldersrelaterat slitage.
Transportbyrån erbjuder transport av denna vara till närmaste Lauritz.com auktionshus i Sverige. Se mer i transportmöjligheter nedan.
JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.
21-02-2012 18:22:33
Kundenr. | Dato | Tid (CET) | Bud | |
969088
21-02-2012
18:20:33
SEK
1550
787205
15-02-2012
08:16:04
SEK
1500
969088
21-02-2012
18:19:37
SEK
1450
787205
15-02-2012
08:16:04
SEK
1400
969088
21-02-2012
18:19:27
SEK
1350
787205
15-02-2012
08:16:04
SEK
1300
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
1250
787205
15-02-2012
08:16:04
SEK
1250
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
1200
787205
15-02-2012
08:16:04
SEK
1150
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
1100
787205
15-02-2012
08:16:04
SEK
1050
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
1000
787205
15-02-2012
08:14:33
SEK
975
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
950
787205
15-02-2012
08:14:33
SEK
925
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
900
787205
15-02-2012
08:14:33
SEK
875
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
850
787205
15-02-2012
08:14:33
SEK
825
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
800
787205
15-02-2012
08:14:17
SEK
775
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
750
787205
15-02-2012
08:14:17
SEK
725
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
700
787205
15-02-2012
08:14:17
SEK
675
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
650
787205
15-02-2012
08:14:17
SEK
625
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
600
787205
15-02-2012
08:14:17
SEK
575
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
550
787205
15-02-2012
08:14:17
SEK
525
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
500
787205
15-02-2012
08:14:17
SEK
475
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
450
787205
15-02-2012
08:14:17
SEK
425
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
400
787205
15-02-2012
08:14:17
SEK
375
28114
15-02-2012
07:54:54
SEK
350
896386
14-02-2012
21:15:42
SEK
325
85540
14-02-2012
13:59:12
SEK
300