3 taklampor i kopparplåt, 1970-tal (3) Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer2514883

Varenummer: 2498234
Hammerslagspris: SEK 425
DKK 271
Vurdering: SEK 1.000
DKK < 1.000

3 taklampor i kopparplåt, 1970-tal . 3 taklampor i koppar med svartlackade detaljer. Prismor i glas. Repor och slitage. H: 35 cm. + upphäng. Diam: 40 cm. H: 20 cm. + upphäng. Diam: 11 cm.

Transportbyrån erbjuder transport av denna vara till närmaste Lauritz.com auktionshus i Sverige. Se mer i transportmöjligheter längre ner på sidan.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.
Auktionen afsluttes:  30-01-2012 15:10:00