Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auctions
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Certina. Dameure (5)
Varenummer
:
2479020
Hammerslagspris
:
425
Vurdering
:
2.000
Fem Certina armbåndsure, heraf tre med Quartz urværk, urkasse af stål og forgyldt stål, Speidel USA rem samt rem af læder og kunstmateriale, gylden, hvid og satineret urskive med streginddeling og arabertal, flere med datovisning. Urkassemål: 17 - 24 mm. Fremstår med brugsspor, ét med revne i glas samt behov for nye batterier. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)
13-01-2012 14:08:40
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
700576
13-01-2012
14:06:40
425
580136
13-01-2012
10:32:17
400
700576
13-01-2012
14:06:35
375
580136
13-01-2012
10:32:17
350
700576
13-01-2012
14:06:28
325
580136
13-01-2012
10:32:17
300