Bruno Bruni født 1935 cd (3)

Varenummer: 2097494
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 2.000

Bruno Bruni . Tre litografier. Signeret. Nummereret: 1047/1500. Bladmål: 40x31 cm. (31x40 cm.). NB! Ændret beskrivelse.(3)
Auktionen afsluttes:  30-12-2010 16:58:00