Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Karl Fred Dahmen 1917-1981. Ætsninger. cd.
Varenummer
:
2094870
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
Karl Fred Dahmen. Ætsning på papir. Nummereret, dateret og signeret: h.c. i/VII 1978 "Der Morgen". Lysmål 77 x 58 cm. ( 95 x 77 cm )
Senere ændringer i teksten bl.a kunstnernavn
27-12-2010 19:46:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
771561
26-12-2010
18:52:29
400
395538
26-12-2010
00:22:12
375
61223
25-12-2010
11:45:33
350
612468
25-12-2010
09:50:48
325
771561
22-12-2010
17:22:20
300