Albert Wang 1864-1930
Vurdering:
1.000
Albert Wang. Olie på plade. Sign. AW. Mål: 19,5 x 30,5 cm. (30,5 x 41,5 cm). Billedet sider løst i rammen
27-12-1990 13:13:00