Victor Johansen 1888-1967 cd (2)

Varenummer: 2051816
Hammerslagspris: DKK 2.100
Vurdering: DKK 1.000

Victor Johansen. Olie på lærred og plade. Sign. V. Joh. 33x51 cm. og28x40 cm. NB! Ændret beskrivelse.(2)
Auktionen afsluttes:  22-11-2010 13:59:00