Victor Qvistorff 1882-1953 cd

Varenummer: 1647745
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK 2.500

Victor Qvistorff. Vue ud over Riddarfjärden og Stockholms stadshus, olie på lærred, sign. Quistorff 1939, 48 x 40 cm.
Auktionen afsluttes:  10-09-2009 11:46:00