Manglebræt

Varenummer: 1643088
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.200

Manglebræt af udskåret træ med ornamentik samt håndtag iform af hest. Begyndelsen af forrige århundrede. L. 60 cm.
Auktionen afsluttes:  17-09-2009 10:20:00