Varenummer: 1624521
Vurdering: DKK 2.000

Axel P. Jensen: Landskab med landevej og huse. Olie på lærred. Sign. Axel P. J. 63 x 84 cm. (81 x 103 cm.) AUKTION ANNULLERET